מחפש עבודה תן לנו לעזור לך – تبحث عن وظيفة ؟ دعنا نساعدك في ايجادها – באיתור משרה ,בהכנה וסימולציות לראיון עבודה למעסיקים שלא דוברי ערבית.

במ.ה.א אנחנו יוצרים קשר איכותי וארוך ומלווים את מחפשי העבודה לכל אורך הדרך . החל מחיפוש עבודה , מציאת עבודה , קליטה ובכניסה לעבודה ,במימוש הפוטנציאל, בפיתוח הקריירה שלך ,בהעצמתך. אנחנו מאמינים שרק מי שמכוון רחוק, מגיע רחוק.

חיפוש עבודה היא "עבודה" בפני עצמה, התובעת השקעת זמן ומאמץ. מציאת עבודה מתאימה היא משימה שעל-מנת לעמוד בה בהצלחה יש להתכונן כיאות לביצועה, היא מצריכה מיומנויות אישיות ,בינאישיות, קשרים חברתיים, מוטיבציה וכישורים מקצועיים.
במ.הא שמנו למטרה להכין ולסייע למחפשי עבודה מכל המגזרים בחברה הישראלית להשתלב בהצלחה בשוק העבודה. באתר זה תוכל/י למצוא משרות,ומידע שימושי היכול לסייע לך בחיפוש אחר עבודה מאתגרת, מספקת ובעלת אפשרויות התפתחות וקידום.
בין אם זו המשרה הראשונה ובין אם אתם בין עבודות, תהליך החיפוש והמציאה של המשרה הבאה הוא עבודה בפני עצמה – במיוחד בתקופה שכזו. במ.ה.א נלווה אותכם בתהליך זה ונסייע לכם בביצועו בצורה המיטבית.
לרשותכם עומדים צוות עובדים מיומן ומאגר מגוון ורחב של הצעות עבודה ומודעות דרושים . באתר תוכל/י למצוא עבודה המתאימה לכישוריך, להתעדכן במגוון המשרות המוצעות ולהיכנס למאגר האיכותי של החברה.
הפעילויות שלנו
הכוון תעסוקתי במ.ה.א : מטרתנו לסייע למחפשי עבודה ,לסטודנטים ובוגרי המכללות להשתלב במקומות עבודה. מטרה זו מושגת הן ע"י קיום פעילויות לשיפור מיומנויות בחיפוש עבודה והן בחשיפה מירבית לשוק העבודה ולמעסיקים פוטנציאלים.

הפעילויות שלנו כוללות :

  1. הכנה לראיון- פגישה אחד על אחד, הכוללת סימולציה של ראיון ואחריה משוב ודגשים. במידה ויש צורך רענון לראיון לתקופה של עד שלושה חודשים מיום ההרשמה ללא תוספת תשלום.
  2. הכנה לסימולציות קבוצתיות במרכז הערכה – סימולציה של קבוצה כולל תרגילים רלוונטיים למכון המיון ולתפקיד. בנוסף משוב אישי בפורום קבוצתי על מנת שהמועמד יוכל ללמוד גם ממשובים של אחרים. במידת הצורך אפשרות לקבוצה נוספת לתקופה של עד שלושה חודשים מיום ההרשמה ללא תוספת תשלום.
  3. הכנה למבחני אישיות- מעבר והבנה/הכנה אישיים של מבחני האישיות הרלוונטיים , תוך דגש על התפקיד ומכון המיון, כולל הדרכה אחד על אחד ומשוב על המבחנים באופן ספציפי.
  4. הכנה למבחני המיון תעסקותיים – תרגול מבחנים בערכה און ליין, גם במ.ה.א וגם בבית בזמן הפנוי. ערכה מלאה עם כל המבחנים המאפשרת לתרגל צעד אחר צעד וללמוד, המאפשרת תרגול באופן מתוזמן המדמה את יום המבחנים עצמו.

שם (الاسم الشخصي ) (חובה)

טלפון ( رقم الهاتف )(חובה)

דוא"ל

העבודה (الوظيفة)(חובה)

תוכן ההודעה

העלאת קורות חיים

תפריט