גיוס עובדים ערבים – توظيف العمال العرب

"מ.ה.א– יזמות עסקית ומשאבי אנוש בע"מ", מהווה גשר בין מחפשי העבודה מהמגזרים השונים למגזר העסקי הכללי והציבורי , תוך יצירת פתרונות תעסוקה זולים כולל עבודה בשבתות וחגים.
מ.ה.א הינה חברה של מומחים בתחום של שילוב וקישור של עובדים מהמגזרים השונים, בדגש על המגזר הערבי, הגברת המעורבות וההדדיות בין המגזרים. בעולם העבודה (חברות עסקיות וציבוריות בישראל).
בין השאר מתמקדת החברה בתחום מרכזי השירות (Call Center) והתמיכה ובענף הקמעונאי בהם קיים חוסר מתמיד של עובדים, במיוחד במרכז הארץ. מ.ה.א הוקמה במטרה לפצח את החסם שמונע השתלבות ערבים בשוק העבודה. אנחנו מאמינים שיש לבוגרים הערבים מכל המקצועות יכולת להשתלב ולתרום לעובדים מהמגזר מוטיבציה גבוהה להשתלב , העובדים הינם עובדים בעלי יציבות תעסוקתית המאפשרת מיצוי יכולתם בצורה אופטימלית.
למ.ה.א שיטות חדשניות להכשרת עובדים על-פי צרכי הלקוחות
חברת "מ.ה.א" מתמחה :

  1. ייעוץ וליווי מקצועי בתחום ארגון ומשאבי אנוש גיוס, מיון והשמת עובדים חדשים בדגש על עובדים מהמגזרים ובעיקר המגזר הערבי-ישראלי
  2. הכשרת כח האדם בארגון למשימות מוגדרות.
  3. ניהול ותפעול מרכזי שרות ( Call Center)
  4. Outsourcing (מיקור חוץ) בצורה יעילה, וחסכונית.
  5. יעוץ עסקי ,חונכות עסקית ,יזמות עסקית והשתלבות בפרויקטים לאומיים
צוות החברה מלווה את לקוחותיו (מועמדים וחברות) לאורך כל התהליך משלב הגדרת משרה ועד להשתלבות העובדים בארגון.
עם הכלים והניסיון שלנו. תצמצמו עלויות שכר ,תצמצמו תחלופת העובדים.תאפשרו לארגון לפעול גם בשבתות וחגים כולל לוגיסטיקה והסעות.
יש לנו מאגר קורות חיים של מיטב האקדמאים ,המורים,המהנדסים ובוגרי המקצועות אקדמאים והטכנולוגיים ונשמח להעביר לכם את קורות החיים הרלבנטיים לכ"א שאתם מחפשים !לפרטים נוספים, מלאו את הטופס הבא ונציגנו ישמחו ליצור עמכם קשר בהקדם.
תפריט